Pracovník marketingového oddelenia

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prieskum trhu, konkurencie, cien
  • prieskum potrieb a meranie spokonosti zákazníka
  • spracovanie marketingových reportov pre vedenie spoločnosti a predajcov
  • vyhodnocovanie nových trhových príležitosti a riziká obchodných zámerov

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • zamestnanecké benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu .... )

V prípade záujmu o túto pozíciu zašlite Vašu žiadosť a životopis e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax zameraná na analytickú alebo konzultačnú činnosť,
  • veľmi dobré analytické schopnosti, systematickosť a cit pre detail,
  • schopnosť vyhľadávať a vyhodnocovať získané údaje.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2525679  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou