Zootechnik

RAVEN a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť Biely potok a. s.
Hľadáme pracovitého, manuálne zručného človeka s praxou v chove hovädzieho dobytka.
Náplňou práce bude:
  • koordinácia a organizácia prác v živočíšnej výrobe (chov hovädzieho dobytka),
  • starostlivosť a ošetrovanie zvierat,
  • spracovanie súvisiacej administratívy,
  • komunikácia s príslušnými externými inštitúciami (veterinári a pod.).

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
  • primerané platové podmienky,
  • poskytnuté bezplatné ubytovanie.

V prípade záujmu zašlite Vašu žiadosť a životopis emailom, poštou, prípadne prineste osobne na adresu spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí sa zúčastnia osobného pohovoru. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

živočíšnej výroby

  • prax a znalosť v oblasti živočíšnej výroby - starostlivosti o zvieratá,
  • manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav,
  • VP sk. "T" výhodou,
  • pracovitosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, lojalita,
  • skúsenosti s rozrábkou a spracovaním mäsa výhodou,
  • ochota pracovať aj nad rámec stanoveného pracovného času.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2276974  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou