Referent nákupu

RAVEN a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sústreďuje dopyty na nákup tovaru od obchodných manažérov a zasiela ich na centrálny nákup,
  • získava cenové ponuky z centrálneho nákupu a prezentuje ich obchodným manažérom divízie,
  • vedie evidenciu o plnení objednávok divízie,
  • sleduje a vyhodnocuje vývoj zásob divízie podľa dohodnutého limitu,
  • vyhodnocuje ležiaky zásob a predkladá zostavy vedeniu divízie,
  • spolupracuje s manažérom nákupu,
  • spracováva kompletnú administratívu súvisiacu s nákupom divízie.

  • možnosť pracovať v podmienkach modernej spoločnosti,
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ... ).

Ak Vás naša ponuka voľného pracovného miesta zaujala zašlite nám svoju žiadosť a životopis emailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Zároveň si dovoľujeme informovať, že vzhľadom na administratívnu náročnosť odpovedáme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva obchodných činností

Počet rokov praxe

1

  • min. 1 rok praxe v danej oblasti,
  • obchodné zručnosti, logické myslenie,
  • spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť,
  • dobré organizačné schopnosti.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2197667  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou