Odborný účtovník

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletné vedenie podvojného účtovníctva,
  • vykonávanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky,
  • riešenie aktuálnych účtovných problémov.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • program zamestnaneckých benefitov (príspevok na dovolenku, šport, regeneráciu...).

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis emailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky praxe v podvojnom účtovníctve,
  • znalosť platnej legislatívy podmienkou,
  • znalosť práce v programe Navision výhodou,
  • presnosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2195880  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou