Operátor výroby

RAVEN a. s.

Miesto práce
Slovensko, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je v Bratislave.

  • obsluha poloautomatického stroja na ohýbanie betonárskej ocele,
  • prestavovanie technických parametrov stroja,
  • výstupná kontrola kvality vyrábaných dielov,
  • preventívna údržba strojného zariadenia.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
(pravidelné vyplácanie mesačnej mzdy)
  • práca na plný úväzok
  • nadštandardné platové podmienky
  • vyplatenie 13. (vianočného) plau
  • možnosť úhrady cestovných nákladov
  • príspevok na stravovanie
  • benefity na dovolenku, kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku....
  • vyplatenie jednorazového bonusu vo výške 200,-€ po odpracovaní 3 mesiacov

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť,
  • spoľahlivosť, samostatnosť,
  • manuálna zdručnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2155922  Dátum zverejnenia: 24.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou