Skladník

RAVEN a. s.

okres Malacky, okres Senec, okres Brezno, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Veľký Krtíš, okres Žarnovica, Brno - venkov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Brno - Chrlice.

  • nakladanie a vykladanie materiálu pomocou vysokozdvižných vozíkov,
  • uloženie, označenie materiálu,
  • príprava materiálov,
  • operatívna práca podľa pokynov nadriadeného,
  • dohliada na bezpečné naloženie tovaru.

  • ubytovanie zdarma
  • zamestnanecké benefity ( príspevok na dovolenku, kultúru, šport, regeneráciu)
  • zaujímavé platové ohodnotenie

Vašu žiadosť a životopis zašlite e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • manuálna zručnosť,
  • dobrý zdravotný stav,
  • ochota fyzicky pracovať,
  • zodpovednosť,
  • spoľahlivosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2113052  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou