Výkonný manažér

RAVEN a. s.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvorba plánov, dosahovanie plánovaných výsledkov,
  • riešenie úloh a odborných problémov, samostatné rozhodovanie a implementovanie rozhodnutí (obchod, technika alebo výroba),
  • vedenie zvereného tímu, jeho koordinovanie, motivovanie a hodnotenie výsledkov,
  • vedenie pracovných rokovaní s kľúčovými zákazníkmi, partnermi a uzatváranie zmluvných vzťahov,
  • tvorba reportov o výsledkoch a ich prezentácia.

  • ponúkame náročnú a zaujímavú prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti,
  • mimoriadnu príležitosť pre sebarozvoj,
  • podporu v profesijnom a osobnom raste,
  • katalóg zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu ...).

Miesto výkonu práce je možné na našich pobočkách v BA, PB, BB, KE a na pobočkách v ČR (Hradec Králové, Brno, Ostrava).

Vašu žiadosť a životopis s fotografiou zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti Raven a.s. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním vašich osobných údajov v databáze spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberový rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • manažérske a odborné skúsenosti,
  • riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti,
  • schopnosť viesť ľudí, motivovať, hodnotiť a odmeňovať,
  • samostatnosť, orientácia na cieľ a výsledok,
  • spoľahlivosť, čestnosť, zodpovednosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2018061  Dátum zverejnenia: 18.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou