Gazdiná - Domáca

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • upratovanie kancelárskych a spoločných priestorov,
  • záhradnícke práce (údržba zelene v areáli firmy),
  • príprava a výdaj stravy v domácnosti.

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • primerané mzdové ohodnotenie,
  • možnosť poskytnúť bezplatné ubytovanie,
  • program zamestnaneckých benefitov.

Vašu žiadosť a životopis s fotografiou zasielajte emailom, poštou alebo osobne. V žiadosti uvádzajte súhlas s evidovaním Vašich osobných údajov v súlade s platnou legislatívou. Dovoľujeme si upozorniť, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný rohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

služby, gastronómia

Vodičský preukaz

B

  • vzťah k domácim a záhradkárskym prácam,
  • vzťah k racionálnej výžive (zdravému stravovaniu),
  • poriadkumilovnosť, čistotnosť,
  • zdravotný preukaz a vodičský preukaz sk. B podmienkou,
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, diskrétnosť, bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 1911522  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou