Správca hospodárskeho dvora-farmár

RAVEN a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Biely potok, akciová spoločnosť.
  • starostlivosť o hospodárske zvieratá,
  • zabezpečovanie chovu, starostlivosť, kŕmenie, ošetrovanie a podobne,
  • vykonávanie poľnohospodárskych prác,
  • znalosť súvisiacej legislatívy výhodou.

  • zaujímavá práca,
  • poľovnícke vyžitie,
  • motivujúce odmeňovanie,
  • ubytovanie zabezpečené bezplatne.

Vašu žiadosť a životopis s fotografiou zašlite e-mailom, poštou, prípadne faxom na adresu spoločnosti. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Ak ste držiteľom rôznych oprávnení a preukazov súvisiacich s inzerovanou pozíciou je potrebné to v životopise uviesť. Vzhľadom na to, že ide o pozíciu "správcu" areálu, ktorá si vyžaduje 24h prítomnosť, uprednostníme kandidáta, ktorý bude akceptovať časovú náročnosť. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

poľnohospodárstvo, chov dobytka

Počet rokov praxe

3

  • praktické skúsenosti s chovom a starostlivosťou o hodpodárske zvieratá,
  • skúsenosti v rastlinnej aj živočíšnej výrobe,
  • vodičský preukaz "T" výhodou,
  • manuálna zručnosť,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť,
  • ochota pracovať aj nad rámec stanoveného pracovného času,
  • skúsenosti s poľnohospodárstvom (obrábaním pôdy, s pestovnou činnosťou a pod.) vítané.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 1911518  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou