Obchodný manažér - senior

RAVEN a. s.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • predaj hutníckeho materiálu,
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
  • vedenie obchodných rokovaní,
  • uzatváranie zmlúv,
  • riešenie pohľadávok.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky
  • program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu...)

Vašu žiadosť a životopis s fotografiou zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti Raven a.s. Dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodnej

Počet rokov praxe

2

  • aktívna prax v oblasti obchodu,
  • znalosť hutníckeho materiálu vítaná,
  • komunikatívnosť, flexibilita,
  • vytrvalosť, schopnosť presadiť sa, získať zákazníka,
  • orientácia na výsledok.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 1813289  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou