Manažér činností v lesnom hospodárstve

RAVEN a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť Biely Potok, a.s.
  • spravovanie lesných pozemkov a spracovanie drevnej hmoty,
  • zabezpečovanie pestovnej, ochranárskej a ťažobnej činnosti,
  • starostlivosť o zvernicu s intenzívnym chovom poľovnej zveri,
  • kŕmenie a ošetrovanie poľovnej zveri,
  • vedenie skupiny zamestnancov v lese a vo zvernici,
  • organizovanie a príprava poľovačiek,
  • výkon činnosti odborného lesného hospodára (v prípade, že bude mať kandidát osvedčenie OLH),
  • administratívne činnosti súvisiace s touto agendou.

  • zaujímavá práca,
  • poľovnícke vyžitie,
  • motivujúce odmeňovanie,
  • ubytovanie zabezpečené bezplatne.

Vašu žiadosť a životopis s fotografiou zašlite e-mailom, poštou, prípadne faxom na adresu spoločnosti. Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Ak ste držiteľom rôznych oprávnení (OLH) a preukazov súvisiacich s inzerovanou pozíciou je potrebné to v životopise uviesť. Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lesnícke, poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

lesníctvo, poľovníctvo

Počet rokov praxe

3

  • osvedčenie "OLH" (odborného lesného hospodára) výhodou,
  • manuálna zručnosť,
  • ochota pracovať nadčas a vykonávať aj manuálne práce spojené s prevádzkou areálu,
  • skúsenosti s riadením menšieho kolektívu,
  • znalosť a vzťah k chovu a lovu zveri,
  • skúsenosti s poľnohospodárstvom (obrábaním pôdy, s pestovnou činnosťou a pod.) vítané.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 1698844  Dátum zverejnenia: 24.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou