Koordinátor výroby

RAVAFOL s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Na začiatok 1 000,- € čisté + benefity. Pri začlenení sa do firemnej identity a nasadení viac ako 100% výkonu, enormne vyššie ohodnotenie benefity!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vedenie a zodpovednosť za zamestnancov na úseku výroby a údržby
-Optimalizovanie výrobných procesov, zvyšovanie produktivity a kvality
-Organizácia činností v rámci výroby
-Plánovanie práce a dochádzky v oblasti výroby
-Optimalizovanie pracovných postupov výroby a montáže
-Zabezpečovanie dodržiavania pracovných a technologických postupov
- zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci
- vedenie prevádzkovej dokumentácie

Kreatívna práca
Kariérny postup
Platový rast
Predmetné miesto je výhradne určené pre uchádzačov z reklamnej praxe vo výrobe svetelnej reklamy !!!

Predmetné miesto je výhradne určené pre uchádzačov z reklamnej praxe vo výrobe svetelnej reklamy !!!.
profesný životopis a iné info podľa uváženia zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie a zručnosť
- vodičský preukaz B
- stresová odolnosť
- spoľahlivosť, samostatnosť, zručnosť, flexibilita, bezúhonnosť

RAVAFOL s.r.o., ako nadnárodný výrobca svetelnej a nesvetelnej reklamy v EÚ pre špičkové spoločnosti.
Pracujeme pre úspešných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2004583  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na začiatok 1 000,- € čisté + benefity. Pri začlenení sa do firemnej identity a nasadení viac ako 100% výkonu, enormne vyššie ohodnotenie benefity!!!