Vodič nemeckej vnútroštátnej cestnej nákladnej dopravy

Rauter Spedition GmbH & Co. KG

Miesto práce
Ludwig-Erhard-Str. 1-3, 34576 Homberg-Efze, Nemecko
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2400 eur brutto / mesiac + cestovné náhrady (diéty)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká rodinná dopravno-logistická firma s viac ako 50 ročnou tradíciou hľadá z dôvodu neustáleho rastu a rozširovania pôsobnosti k najbližšiemu možnému termínu 3 šikovných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu vodič nemeckej vnútroštátnej cestnej nákladnej dopravy na návesovej súprave na trvalý pracovný pomer.
Firma sa zameriava na prepravu stavebných materálov.
Práca možná aj na turnusy 3+1 / 2+2 / 4+2.

- Základná mzda az do 2400 eur brutto / mesiac (v prípade odpracovaného celého mesiaca) + cestovné náhrady (diéty)
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Preplatenie kurzu na vysokozdvižný vozík
- Moderný a nový vozidlový park, ťahače vybavené aj nezávislou klimatizáciou a bezpečnostno-technickým vybavením
- Dodržiavanie časov jázd a denných odpočinkov, žiadna jazda vo dvojiciach
- 25 až 32 dní dovolenky / rok

Informácie o výberovom konaní

- Kontakt len v nemčine
- Žiadosti posielať emailom alebo prostredníctvom profesie
- Možnosť pohovoru je kedykoľvek v sídle firmy v nemeckom Hombergu-Efze

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

- Dobrá znalosť nemčiny
- Najmenej trojročná prax
- Dobré orientačné schopnosti v Nemecku
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- Je nutné samostatné dochádzanie vodiča na stanovište firmy do D-34576 Homberg - Efze

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupín B, C, E
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

Rodnná dopravno - zasielateľská spoločnosť s pôsobnosťou na nemeckom trhu už od roku 1963.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ludwig-Erhard-Str. 1-3
34576 Homberg-Efze
Nemecko

Kontakt

Kontaktná osoba: Timo Thieme
Tel.: 0049-5681-990023
E-mail: poslať životopis
ID: 3023921   Dátum zverejnenia: 20.4.2017