Recepční/masérka - služební byt a auto

Rastola s.r.o.

Místo práce
Pobřežní 58, Praha 8, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
800

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme masérku a recepční v jednom, která by jako druhá recepční sekundovala vedoucí při provozu masážního salonu a hlavně, která ovládá alespoň jednu techniku relaxačních nebo zdravotních masáží. Slečna bude mít ve výplatě zahrnut pronájem plně vybaveného vlastního bytu a své vozidlo, kterým by jezdila na nákupy. Pracovní doba je 45 hodin/týdně. Pozor nejedná se o salon nabízející erotické služby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební plně vybavený byt a vozidlo.

Informace o náboru

Zašlete své CV s fotkou a informací jakou masážní techniku ovládáte.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

masér/terapeut, recepční

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečlivost, pracovitost, dochvilnost, komunikativnost, upřímnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2508946  Dátum zverejnenia: 8.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800