Advokát/advokátsky koncipient

RASLEGAL, s.r.o.

Miesto práce
Mostová 2, 811 02 Bratislava-Staré mesto
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych úkonov, zastupovanie klientov pred súdmi, orgánmi štátnej správy, orgánmi územnej samosprávy, tvorba právnych stanovísk, poskytovanie právneho poradenstva, komunikácia (vrátane rokovaní) s klientmi.

Primerané platové ohodnotenie v závislosti od nasadenia, individuálny prístup, široký právny záber, profesný rast, ďalšie vzdelávanie, práca v mladom kolektíve, priateľská atmosféra, práca na zaujímavých projektoch

Štruktúrovaný životopis, motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov zasielajte na elektronickú adresu uvedenú v tejto ponuke. Vopred ďakujeme všetkých záujemcom, avšak oslovení budú len tí uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolské vzdelanie oboch stupňov v odbore právo (ďalšie právnické vzdelanie získané na Slovensku alebo v zahraničí je výhodou),
• dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce, aktívny prístup k práci, flexibilita, odolnosť voči stresovým situáciám, spoľahlivosť, lojálnosť, diskrétnosť
• znalosť cudzieho jazyka výhodou
• predchádzajúca odborná prax výhodou

RASLEGAL, s. r. o. je slovenskou advokátskou kanceláriou so sídlom v centre Bratislavy. Poskytuje komplexné právne poradenstvo prevažne v oblasti civilného práva. Viac informácií nájdete na stránke www.raslegal.sk.

Mostová 2
811 02 Bratislava-Staré mesto
ID: 2548770   Dátum zverejnenia: 3.10.2016