Senior system administrator / Infrastructure analyst

Rare Crew s.r.o.

Bratislava, okres Žilina, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca na vývoji, implementácii, ladení a technickej podpore IT infraštruktúry;
• zavádzanie nových aplikácií a postupov;
• údržba a rozvoj IT bezpečnosti v rámci firmy
• podpora užívateľov;
• podieľanie sa na definovaní IT stratégie spoločnosti.

Technológie:

• Microsoft Active Directory
• Microsoft Federation Services
• Microsoft Azure
• Microsoft Azure Active Directory
• Microsoft Office365
• Microsoft Intune
• Microsoft SQL Server
• Microsoft Dynamics CRM
• PRTG Monitoring
• CISCO networking

  • odborná spolupráca na vývoji softvérových riešení
  • mladý dynamický pracovný kolektív
  • kultúra postavená na zdielaní know-how
  • príjemné neformálne pracovné prostredie
  • poskytnutie zaškolenia
  • podniková chata v Nízkych Tatrách
  • preplácaná certifikácia
  • teambuildingy
  • 13. plat
  • možnosť získať nové skúsenosti prácou v medzinárodnom tíme
  • agilné metódy vývoja - SCRUM
  • lekcie angličtiny priamo v priestoroch firmy
  • rozmanité a stabilné projekty
  • práca pod mentorom
  • možnosť postupu na Infraštruktúrneho Analytika a práca na projektoch

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti vyplňte náš formulár :

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Základy
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

  • dôkladnosť, dôslednosť, zmysel pre detail
  • spoľahlivosť, zodpovednosť
  • logické a analytické myslenie
  • záujem učiť sa
  • schopnosť tímovej spolupráce (byť tímový hráč)
  • počítačové znalosti a zručnosti
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni
  • analytické schopnosti, organizačné zručnosti
  • komunikatívnosť

Rare Crew is a global software company with reputation for delivering high quality tailor-made IT solutions. Our goal is to be the most reliable and go-to partner for clients that are in need of sophisticated solutions for their operations and business development.
Our solutions help multinational enterprises who are at the forefront of innovation, as well as medium businesses with ambitions to grow. Rare Crew was founded in 2011, and since then, we have delivered many successful projects.

Our team

Our Rare Crew teams include more than 150 highly qualified and talented developers, project managers, UX/UI designers, testers, business analysts, and specialists who do their best to deliver services to the highest standard every time. With team players from all over the globe, our diversity of approaches and experiences is one of our greatest assets.
If you share our values and find the company benefits appealing, why not join our team?

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Kuna
Tel.: +421948040489
E-mail: poslať životopis
ID: 3143609  Dátum zverejnenia: 27.7.2017