Java - vývoj, žádná oprava chyb starého systému

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naučil/a jste se řídit, všude Vám nabízí Trabant, ale Vy chcete šoférovat Mercedes? Nyní máte možnost pracovat např. s Javou verze 8 a frameworkem Vaadin. Budete se podílet na projektu z oblasti zdravotnických systémů (onkologie), ve kterých nejde o nic menšího než o lidský život.

Pokud Vás navíc motivuje možnost pracovat až na 100 % z domova, tak nemáte co řešit a jednoduše dejte o sobě vědět na níže uvedených kontaktech! Ráda s Vámi proberu všechny podrobnosti:).

Na co se můžete těšit?
Programování informačních systémů pro zdravotnictví v jazyce Java EE
Využití nejnovějších verzí Javy, Hibernate, Spring, Vaddin...
Práce s relačními databázemi SQL
Návrh architektury nové aplikace a její realizace
Vývoj aplikační logiky
Návrh a vývoj GUI

Jaké předchozí znalosti/dovednosti budete potřebovat?
Zkušenost s vývojem JavaEE aplikací za pomocí nějakého frameworku
Zkušenost s webovými službami
Znalost angličtiny alespoň na úrovni čtení dokumentace a psaní mailů,reportů
Další plusové body získáte, když už máte zkušenost s využitím: Hibernate, Spring, Vaadin, návrhových vzorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete očekávat?
Smlouvu na hlavní pracovní poměr
Možnost pracovat z domova až na 100 %
Šanci se přiučit něčemu novému pro studenty/absolventy VŠ i pro zkušené vývojáře
Práci ve stabilní rozvíjející se firmě
Spolupráci na zavádění moderních vývojových technologií do praxe
Práci na zajímavých projektech v oblasti zdravotnictví v ČR i v zahraničí
Dynamický a přátelský tým spolupracovníků
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na MHD
Pracoviště: Praha, 5 minut chůze od metra Skalka (trasa A)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zaměřená na vývoj IS v oblasti zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Java - Expert

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3159235  Dátum zverejnenia: 14.8.2017