Operátor výroby - gumárenský průmysl

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
07.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20000-25000 Kč brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou společnost hledáme vhodné pracovníky do výrobny pneumatik. Jedná se o práci v oblasti gumárenského průmyslu. Úkolem pracovníka bude obsluha několika jednoduchých strojních zařízení, průběžná kontrola vyrobených produktů, průběžná manuální úprava výrobků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme mzdové ohodnocení až 25 000 Kč brutto, plně hrazené ubytování, dotované stravování, dlouhodobou spolupráci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Globální společnost působící v oblasti výroby pneumatik.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost práce na PC
- vynikající zdravotní a fyzický stav
- zkušenosti z výroby podmínkou
- ochota dlouhodobě pracovat v ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3027790  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000-25000 Kč brutto