Strategický nákupčí - senior

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká výrobní společnost s mezinárodním přesahem a působností, hledá do své centrály v Středočeském regionu posilu do oddělení nákupu. A to senior nákupčího, který zvládne strategický nákup zejména v oblasti technických komodit a výrobních materiálů (elektro, kovy, plasty). Budete přímo podřízený/á řediteli společnosti a jako podporu pro běžnou operativu máte k sebe operativního nákupčího.

Hlavní oblasti náplní vaše práce

- správa veškerého nákupního obratu společnosti (stovky miliónů czk)
- výběr, vyjednávání, hodnocení a celková správa dodavatelů (desítky)
- občasně i zahraniční pracovní cesty
- vytváření strategických nákupních cílů společně s ředitelem společnosti a kontrola jejich operativního plnění
-účast na veletrzích, odborných akcích a vzdělávání v oblasti nákupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám pozice nabízí

- práci pro českou společnost s mezinárodním působením
- menší společnost (do 100 zaměstnanců lokálně) a nekomplikované procesy
- samostatnost a zodpovědnost
- možnost rozhodování- možnost rozvíjet vlastní projekty
- možnost cestování (Evropa, Asie, US) na zahraniční služební cesty
- zajímavé benefity společnosti, které Vám budou představeny na osobním setkání ve společnosti.

Informace o náboru

Těšíme se na Váš životopis jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Našim klientem je výrobní česká společnost, která působí v desítkách dalších zemí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro úspěšný výkon pozice nezbytné?

- technické vzdělání strojírenské nebo elektrotechnické a to na minimálně SŠ úrovni
- předešlá praxe v nákupu ideálně na úrovni samostatného strategického ákupčího (minimálně taktický nákup), kde jste si zkusil/a výběr dodavatelů, zalistování nových dodavatelů, hodnocení stávajících partnerů a vytváření kontraktů
- dobrá znalost AJ jak v písemní, tak v mluvené podobě- znalost technické dokumentace i výkresů- dobrá orientace v ekonomických ukazatelích a orientaci na čísla (cena x kvalita x termín dodání x celkové šetření)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2924994  Dátum zverejnenia: 7.2.2017