Operativní technický nákupčí

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha - Středočeský region, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, menší výrobní českou společnost s mezinárodním přesahem a působením v oblasti výroby a distribuce zdravotního materiálu, hledáme nového člena týmu pro oddělení nákupu. A to na pozici Operativní nákupčí.

Na dané pozici budete podpora strategickému nákupčímu, budete zabezpečovat včasné dodání kvalitního materiálu do výroby a komunikovat s dodavateli. Vaši denní náplní práce bude také práce se systémem a s daty, zpracování objednávek, poptávek, faktur.

Můžete se těšit na možnost spolupráce na zajímavých projektech, účastí na strategických jednáních, veletrzích a možnost dalšího odborného vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete?

- možnost nastartovat svoji kariéru v oblasti nákupu
- možnost pracovat pro tuzemskou společnost se zahraničním přesahem
- služební notebook, telefon
- možnost odborného vzdělávání
- dovolenou navíc, flexibilní pracovní dobu a sick days.

Těšíme se na Váš životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Našim klientem je menší výrobní česká společnost s mezinárodním přesahem a působením v oblasti výroby a distribuce zdravotního materiálu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické (velkou výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co na pozici potřebujete?

- vzdělání v technickém oboru je velkou výhodou (strojírenství, elektrotechnika)
- předešlá praxe na obdobné pozici je výhodou
- znalost anglického jazyka na komunikativní (středně pokročilé) úrovni je nezbytná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2924931  Dátum zverejnenia: 7.2.2017