Junior koordinátor/-ka nákupu (pozice vhodná pro absolventa)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máš VŠ ekonomického zaměření, mluvíš plynule německy a láká tě oblast nákupu, pojď k nám pracovat. Hledáme absolventa, který se nebojí výzvy a má chuť se učit novým věcem.

Tvou hlavní náplní práce by bolo:
-příprava typových plánů
- vypracování sortimentních přehledů
- přípravu návrhů na snižování prodejních cen výprodejových artiklů
- zpracování statistik
- podporu koordinátora nákupu (nákupčího sortmentní skupiny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout:
- perspektivní pozici u prosperující firmy se zahraničním kapitálem
- odpovídající zaškolení a kvalitní přípravu na vykonávanou pozici
- firemní výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Naším klientem je velkoobchod nábytku, který patří k největším prodejcům nábytku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ – nejlépe z oboru ekonomie
- praxe výhodou, ne podmínkou
- pozitivní analytické myšlení
- nutná znalost NJ slovem a písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2891451  Dátum zverejnenia: 13.1.2017