Country Manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Brno - město, Okres Vyškov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost v developmentu v oblasti nemovitostí a realitních projektů? Jste zkušený manažer a znáte lokální real-estate trh? Chcete vést společnost, která dynamicky roste nejen na tuzemském trhu? Pak hledáme práce Vás!

Česká úspěšná společnost rodinného typu hledá silnou osobnost na pozici

Country Manager pro ČR

Jaká bude Vaše náplň práce?
- zodpovědnost za veškeré aktivity společnosti v ČR
- správa stávajících nemovitostí společnosti + rozšiřování
- development nových projektů
- forecasting a sestavování business plánů pro trh v České republice
- nastavení vnitřních procesů a struktury komunikace mezi jednotlivými odd.
- pravidelný reporting majitelům společnosti
- vedení týmu cca. 15 lidí

Jaký má být Váš profil?
- zkušenost v developmentu v oblasti nemovitostí a realitních projektů
- výborná znalost lokálního real-estate trhu
- vzdělání ekonomického, stavebního nebo právního zaměření
- zkušenost s jednáním s většími klienty a s institucemi
- zkušenost s vedením týmu a podřízených
- anglický jazyk na pokročilé úrovni
- schopnost vést a rozvíjet tým, schopnost práce pod tlakem a výborné analytické schopnosti
- pro-aktivita, tah na branku a schopnost sledovat střednědobé a dlouhodobé cíle
- ochota cestovat v rámci ČR a někdy i do zahraničí

Co Vám nabízíme?
- zázemí úspěšné firmy s rodinnou atmosférou
- komunikace přímo s majiteli firmy umožňuje velmi rychlé rozhodování a konzultace nových plánů
- atraktivní finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků
- služební vůz k soukromým účelům + PC + telefon
- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
- flexibilní pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Česká společnost, která se specializuje na realitní projekty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2877123  Dátum zverejnenia: 20.2.2017