SW Test Engineer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Ostrava, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj a údržba prostředků pro podporu testovaní v oblasti lékařských aplikací
Detekce a reportovaní chyb, komunikace s vývojovými týmy
Práce na projektu pro zahraniční zákazníky, komunikace v anglickém jazyce
Příležitostné služební cesty (USA)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou práci na mezinárodních projektech
Možnost rotace na projektech
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění atd.)
Možnost zahraničních služebních cest
Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zaměřená na Vývoj SW řešení v oblasti zdravotnických systémů, mission-critical aplikací a hi-tech průmyslových a podnikových systémů. Hledáme posily do týmu specialistů na testování software. Zkušenosti jsou výhodou, ale šanci mají i absolventi/-tky technických oborů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání technického směru
Základy programování (C#,C++,Java)
Základní orientace v operačních systémech
Znalost CVS, SVN nebo obdobných systémů
Skriptování
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2817247  Dátum zverejnenia: 18.11.2016