Supply Chain Coordinator/Specialista logistiky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naš klient je technologický lídr v oblasti zamykacích systémů pro automobily. Je zastoupen v deseti zemích světa s celkem 5 800 zaměstnanci. Firma vyvíjí, vyrábí a prodává na míru šitá zákaznická řešení ve svých šesti vývojových, sedmi výrobních a dvanácti prodejních centrech. Klíčový produkt firmy je zámek bočních dveří. Firma aktuálně hledá šikovného kandidáta na pozici Specialista logistiky/Supply Chain Coordinator.

Profil:
- SŠ / VŠ vzdělání
- AJ - aktivní znalost nutná, NJ výhodou
- praxe a znalost logistiky, zásobování a materiálního plánování výhodou
- PC: MS Office- podmínkou, znalost programu SAP výhodou
- analytické myšlení, flexibilita, přesnost, spolehlivost, samostatnost

Pracovní náplň:
- plánování výroby
- komunikace s dodavateli a zákazníky
- zajišťování toku materiálu od objednání u dodavatele až k zaslání zásob zákazníkovi
- zpracovaní změnových služeb
- podílení se na nových projektech
- optimalizace zásob

Jaké výhody mají zaměstnanci:
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- závodní stravování, výběr z mnoha variant, včetně zdravých jídel
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní poukázky
- poukázky na masáže a vitamínové přípravky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naš klient je technologický lídr v oblasti zamykacích systémů pro automobily. Je zastoupen v deseti zemích světa s celkem 5 800 zaměstnanci. Firma vyvíjí, vyrábí a prodává na míru šitá zákaznická řešení ve svých šesti vývojových, sedmi výrobních a dvanácti prodejních centrech. Klíčový produkt firmy je zámek bočních dveří.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2816735  Dátum zverejnenia: 17.11.2016