C#/.NET Developer pro interní systémy

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 - 70 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh, vývoj a implementace nových a vylepšení stávajících řešení v .NET
• Týmová práce s odborníky na infrastrukturu, databáze a analýzu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v pohodovém kolektivu v blízkosti centra Brna
• Nadstandardní platové ohodnocení
• Služební notebook a mobil
• 25 dní dovolené
• 2 dny zdravotního volna ročně
• Jazykové kurzy a další vzdělávání dle Vašich potřeb
• Sleva na firemní produkty
• Flexibilní pracovní doba
• Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Výroba kosmetických produktů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2551242  Dátum zverejnenia: 6.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 - 70 000 CZK