Continuous Improvement Coordinator

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Nymburk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budování procesu continuous improvement v závodě podle vize a strategie společnosti
• Příprava návrhů na zlepšení, kalkulace a následná realizace změn
• Podporování Lean Managementu
• Monitorování a hodnocení nastavených procesů
• Pořádání workshopu
• Komunikace v rámci společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
• Práci v mladém kolektivu
• Možnost profesního růstu
• Zajímavou a různorodou práci
• 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce
• Stravování v závodě
• 13. platu a podílu na zisku v podobě části 14. platu a projektových bonusů
• Příspěvek na sportovní aktivity a masáže, letní dětské tábory pro děti zaměstnanců, odměny za pracovní a životní jubilea a dále zvýhodněné telefonování
• Další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice
• Pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Lean Specialista

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• min. 1 rok praxe v oblasti CI /LEAN Manufacturing ve výrobní společnosti
• znalost metod štíhlé výroby - Poka Yoke, Kanban, 5S, Kaizen, Standardizace, FMEA aj.
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• aktivní přístup, samostatnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2532631  Dátum zverejnenia: 26.7.2016