Obchodný reprezentant pre Dubnicu nad Váhom

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora predaja produktov.
Aktívny predaj produktov spoločnosti zákazníkom na ploche predajne v rámci regiónu.
Uzatváranie úverových zmlúv podľa metodiky
Evidencia, vyplňovanie a zasielanie reportov
Komunikácia so zákazníkom
Propagácia nových produktov, služieb.
Zodpovednosť za plnenie plánu predaja produktov spoločnosti

fixná mzda, motivujúci provízny systém
vstupné zaškolenie
zázemie silnej spoločnosti
systém zamestnaneckých výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť založená v roku 1999 je jedným
z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania
na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov: pôžičky na mieste predaja, auto úvery, hotovostné pôžičky, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie úverov. V roku 2014 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 202 miliónov eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2237881  Dátum zverejnenia: 27.8.2015