JIT Production Manager (crisis manager)

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- efektívne riadenie výroby, implementácia lean managementu
- vedenie cca 200 až 300 zamestnancov v nepretržitej prevádzke
- zaistenie optimálneho využitia výrobných kapacít a plnenie výrobného plánu
- organizácia, plánovanie a kontrola výroby, termínov a dodržiavanie výrobných postupov
- aktívna spolupráca na interných auditoch
- podieľanie sa na zavádzaní nových projektov do výroby
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- reporting operative managementu spoločnosti

- medzinárodná a dynamicky rozvíjajúca spoločnosť
- podieľanie sa na implementácii zaujímavých a náročných projektoch spoločnosti
- konkurenčné platové ohodnotenie
- osobný automobil, notebook, mobil
- prepracovaný systém sociálnych benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie - technické zameranie
- min. 5 rokov praxe v oblasti riadenia výroby v oblasti automotive
- preukázateľnú skúsenosťs riadením väčšieho počtu zamestnancov (cca 100)
- znalosť krízového manažmentu
- aktívna znalosť Anglického jazyka
- znalosť lean manufacturing
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- odolnosť voči stresu

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2236124  Dátum zverejnenia: 5.9.2015