Projektový nákupca

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
okres Skalica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie dodávateľov v danom segmente
Komunikácia s dodávateľmi, jednania, vyjednávanie podmienok
Hodnotenie dodávateľov, výberové konania
Vyhodnocovanie ponúk od dodávateľov
Príprava rámcových zmlúv
Nákup materiálu na základe požiadaviek výroby
Sledovanie potreby materiálu a jeho následné zabezpečenie, sledovanie skladových zásob
Zodpovednosť za cenový vývoj v danej komodite, kontrola dodávateľských faktúr
Reklamačné konania
Správa databázy dodávateľov
Forecasting
Reporting

Dovolenka naviac
Príspevok na DDS
13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Popredný výrobca vykurovacej techniky.
Na úspech firmy má podstatný vplyv kvalita používaných technológií, vysoká úroveň výrobného a vývojového procesu, logistiky či prístupu k zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Technické zázemie
Skúsenosti s prácou nákupcu, skúsenosti s vyjednávaním s dodávateľmi, skúsenosti s hodnotením dodávateľov
Ochota cestovať do zahraničia na porady
Osobné zručnosti ohľadom prezentácie, analýzy, vyjednávania, analytického myslenia a komunikácie

Znalosť SAP výhodou
Znalosť 8-D, SPC a FMEA analýz výhodou
Práca s Microsoft Windows a Office

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2166280  Dátum zverejnenia: 24.11.2015