Technický/Procesný Manažér

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď, na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýzy, návrh a realizácia opatrení, vedúcich ku znižovaniu náročnosti realizovanej produkcie, k zvýšeniu efektivity výrobkov a výroby ako celku
- určovanie výrobných a produktových technológií pri jednotlivých procesov a projektov
- zodpovednosť za technickú úroveň výrobku
- návrh, rozpočet a garancia riešení zákazkových produktov podľa potrieb zákazníka
- odhady rozpočtov na jednotlivé projekty (úzka spolupráca s finančným oddelením pri nákupe vybavenia a HW za účelom úspory nákladov)
- spolupráca s oddelením obchodu, programovým manažmentom a výrobou za účelom špecifikácie projektových postupov a procesov
- vykonávanie technického dozoru, metodické kontroly a podpory počas realizácie zverených projektov
- stanovovanie KPI za zverený úsek
- vedenie a motivácia podriadených pracovníkov

- stabilné zázemie rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- konkurenčné platové ohodnotenie
- poskytnutie profi školení
- služobný automobil, notebook
- prepracovaný systém firmených benefitov a iné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby elektro komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické - výhoda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru, ideálne elektrotechnické
- prax na danej pozícii min. 5 rokov

Skúsenosti v týchto oblastiach:
1. Technológia/Engineering - znalosť praktického uplatňovania technologických postupov. Uplatňovanie rôznych princípov, techník, postupov, konštrukčného riešenia rôznych výrobkov a služieb. Znalosť pneumatických, hydraulických a mechanických strojných zariadení.

2. Design - znalosť konštrukčných nástrojov a postupov, tvorba výrobných postupov, plánov, výkresov, modelov.

3. Elektro - znalosť DPS, elektrické obvody, rôzne elektrické vybavnie/čipy, HW/SW, programovanie

- rozsiahle EMS pozadie buď v prevádzke, údržbe, testovaní
- vynikajúce vyjednávacie a komunikačné schopnosti
- skúsenosti s Lean Manufacturing
- znalosť metód TQM
- skúsenosti s VAVE
- pozadie v testovaní

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2165741  Dátum zverejnenia: 28.8.2015