Špeditér

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne oslovovanie nových zákazníkov
- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- realizácia objednávok
- príprava a tvorba cenových ponúk
- príprava a spracovanie podkladov pre fakturáciu
- organizácia a riadenie logistiky a prepravy

- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie
- úvodné školenia
- mobilný telefón
- posilovňa, plaváreň

V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom portálu profesia.sk.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí absolvujú osobný pohovor.

TEŠÍME SA NA VAŠE REAKCIE!
Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi významných poskytovateľov logistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-prax v oblasti obchodu, prípadne dopravy a logistiky vítaná
-minimálne 2 roky skúseností v oblasti obchodu a špedície
-cieľavedomosť, samostatnosť, odolný voči stresu
-znalosť aspoň jedného z jazykov PODMIENKOU!

-znalosť balíkov MicrosoftOffice (Word, Excel) / OpenOffice.org

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2155710  Dátum zverejnenia: 13.11.2015