Výrobný Inžinier/Technológ v oblasti obrábania

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na vývoji daných produktov spoločnosti
- spolupráca s oddelením vývoja (centrála mimo SK)
- vypracovávanie a implementácia zlepšovacích návrhov vo výrobe za účelom úspory času a nákladov
- analýza a kontrola výrobných procesov
- tesovanie nových strojných zariadení
- technická podpora vo výrobnom procese
- riešenie rôznych technických problémov, predikcia, predkladanie návrhov na ich odstránenie
- spolupráca s oddelením kvality za účelom zníženia nepodarkovosti

- silné a stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- konkurenčné platové ohodnotenie
- možnosť podielania sa na zaujímavých projektoch
- balíček firemných benefitov a iné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie, strojárske zameranie
- min. 5 rokov praxe v oblasti trieskového obrábania
- znalosť Anglického jazyka aspoň mierne pokročilá úroveň, aktívna znalosť - veľká výhoda
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- skúsenosť s lean nástrojmi - výhoda
- vysoká flexibilita
- samostatnosť, pro-aktívny prístup

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2147024  Dátum zverejnenia: 14.7.2015