Business Development Manager/EMEA region/elektro-energy

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za rozvoj vzťahov so súčasnými ako aj novými klientmi
- analýza, rozvoj a implementácie obchodnej stratégie v rámci EMEA regiónu
- riadenie cenovej a vyjednávacej stratégie
- štrukturovať, podporovať a prispôsobovať ponuky spoločnosti daným klientom
- identifikovanie a nastavenie partnerstiev s lokálnymi pobočkami spoločnosti
- zabezpečenie a sledovanie business KPI
- mapovanie konkurencie, navrhovanie plánu zmien v produktovom portfóliu
- definovanie stratégie pre získanie nových klientov

- Možnosť rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
- Možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- Rôzne typy technických školení
- Konkurencieschopný plat
- Notebook, telefón
- Balíček sociálnych výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektro.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- ukončené SŠ/VŠ - elektrotechnické/energetické zameranie
- aktívna znalosť Anglického jazyka podmienkou, znalosť ďalších jazykov - veľká výhoda
- min. 5 rokov praxe v oblasti business development
- pskúsenosť v oblasti elektro/energetiky - podmienka
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, časová flexibilita
- ochota cestovať (časté zahraničné cesty)

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2146846  Dátum zverejnenia: 16.6.2015