Máš skúsenosti na pozícii zodpovedného farmaceuta? Máme pre teba novú prácu!

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
okres Lučenec, okres Revúca
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi prevádzku počas určenej prevádzkovej doby a počas pohotovostných služieb
- zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania služieb
- koordinuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach
- informuje zamestnancov lekárne o nových liekoch
- vypracováva plán školení pre zamestnancov lekárne a následne školenia vykonáva, zabezpečuje vzdelávanie pracovníkov lekárne
- koordinuje zabezpečovanie liekov, zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne
- riadi hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
- zodpovedá za technický stav lekárne
- riadi administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a poukazov
- spoločne s prevádzkovateľom lekárne rieši sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia

- motivujúce platové ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie
- teambuildingové aktivity
- stabilná práca v priateľskom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je významná spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmácie, ktorá má mnoho spokojných zamestnancov v lekárňach v rôznych kútoch Slovenska ako aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Je nutná predchádzajúca prax na danej pozícii

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2107620  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou