Operátor výroby - Lozorno - motivačné platobné ohodnotenie

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Kontrola výrobkov podľa pracovného postupu
-Správne označovanie kontrolovaných výrobkov, správna evidencia priebehu kontroly
-Manuálne opracovávanie/obrusovanie dodaných materiálov pri VSTUPNEJ kontrole
-Vizuálna kontrola dodaných materiálov pri VÝSTUPNEJ kontrole
-Spolupráca pri odstraňovaní chýb výroby
-Ide o prácu na 4 zmeny (dvanásť-hodinové)

-Priamo podriadený Supervízorovi (Majstrovi, vedúcemu zmeny)

- Zaujímavú pracovnú náplň
- osobné ohodnotenie
- bonusy na dopravu - každý mesiac
- Možnosť kariérneho a platového rastu podľa pracovného výkonu
- Zázemie perspektívnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť poskytujúca najvyššiu úroveň riadenia kvality vo výrobnom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· Minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie (s maturitou výhodou)
· Prax na obdobnom pracovnom mieste výhodou
· Pozícia je vhodná aj pre absolventa SOU/SŠ (pracovníkovi bude poskytnuté kompletné zaškolenie)

· dobrý zrak a schopnosť vykonávať vizuálnu kontrolu materiálov a produktov
· Slušné vystupovanie
· Zmysel pre detailnú a pedantnú prácu

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2015561  Dátum zverejnenia: 2.7.2015