Strojný inžinier/Konštruktér

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za návrh a realizáciu prípravkov
- spolupráca pri zavádzaní zlepšovacích návrhov vo výrobných procesov
- riadenie zmien parametrov nástrojov a prípravkov
- komunikácia s externými dodávateľmi aj interným zákazníkom
- zabezpečovanie náhradných dielov

- silné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- možnosť rozvoja kreatívnej stránky osobnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie
- balíček sociálnych benefitov a iné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby komponentov pre automobilový a iný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
- znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- prax na obdobnej pozícii, prípadne ako konštruktér min. 1 -2 roky
- znalosť 3D programov (AutoCad alebo iné)
- užívateľská znalosť MS Office
- čítanie technickej dokumentácie podmienkou
- čítanie elektrických schém výhodou

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1995234  Dátum zverejnenia: 1.7.2015