Plynule hovoríš Anglicky a Francúzsky? Máme pre teba prácu (customer care)

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hovoríš plynulou angličtinou a francúzštinou? chceš tieto jazyky využívať na dennej báze a ďalej sa zdokonaľovať? Si prozákaznícky orientovaný? Tak sa nám ohlás!

• Pracovník zákazníckeho servisu

• Práca na oddelení zákazníckeho servisu v mladom medzinárodnom kolektíve v BA.

• Komunikácia s klientmi v cudzích jazykoch na dennej báze.

• Participácia na vytváraní profesionálneho imageu spoločnosti.

Náplň práce:

• Komunikácia a riešenie problémov klientov prostredníctvom telefónu, e-mailu, faxu atď.

• Zaznamenávanie problémov klientov a ich následné riešenie.

• Vyhľadávanie potrebných informácií pomocou dostupných zdrojov.

• Komunikácia v rámci „Customer Care“ oddelenia s členmi tímu, ostatnými oddeleniami a pobočkami vo svete.

• Rozvoj vzťahov so zákazníkmi

• Identifikácia prioritných „caseov“.

• Administratíva

• Možnosť uplatnenia vlastných nápadov

Povinnosti:

• Podávať klientom relevantné informácie

• Plnenie stanovených KPIs (cieľov)

Iné výhody

• Mesačné a kvartálne bonusy založené na individuálnom výkone a plnení KPIs

• Možnosť absolvovania jazykových kurzov

• Zdravotná starostlivosť

• 2 dni dovolenky navyše

• Teambuildingy

• Voľné vstupy do fitnescentra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb zákazníkom a zákazníckym servisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• Perfektná znalosť ENG a FRA jazyka (slovom aj písmom)

• Keyboard skill na vysokej úrvni

• Silné komunikačné zručnosti v daných jazykoch

• Schopnosť analyzovať a riešiť problém

• Prozákaznícka orientácia

• Dobré organizačné schopnosti

• Schopnosť pracovať v tíme

• Odolnosť voči stresu

Požadované vzdelanie:

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1959889  Dátum zverejnenia: 17.12.2014