Privátny bankár Senior

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mesačná mzda + dynamická provízna zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie potenciálnych klientov a ich získavanie
- Rozvoj klientskeho kmeňa
- Starostlivosť o klientov privátneho bankovníctva
- Zisťovanie individuálnych požiadaviek a cieľov klientov so zámerom
navrhnúť optimálne investičné riešenie pre zhodnotenie ich majetku

- pohyblivá pracovná doba
- systém vzdelávania a možnosť individuálneho osobného rastu a rozvoja
- možnosť ovplyvňovať tvorbu produktov a služieb
- ďalšie zamestnanecké výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientom je banková inštitúcia, ktorá poskytuje špecializované finančné a investičné služby šité na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 ročná banková prax so zameraním na obchodnícku pozíciu (preferované sú pozície privátny bankár junior, riaditeľ retailovej pobočky, bankový poradca senior)
- výhodou je vlastná databáza klientov
- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- ovládanie anglického jazyka je výhodou
- znalosť investičných nástrojov výhodou
- ambiciózna osobnosť

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1944074  Dátum zverejnenia: 1.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mesačná mzda + dynamická provízna zložka