Nástrojár/Údržbár mechanickej, elektro a strojnej časti údržby

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď, na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v elektrikárskej, mechanickej a nástrojárskej časti oddelenia údržby
- vykonávanie pravidelných servisných prehliadok elektrických, mechanických a nástrojárskych častí strojov
- vykonávanie opráv a úprav na elektrických častiach strojov, mechanických častiach strojov nástrojoch strojového vybavenia

- atraktívne platové ohodnotenie
- medzinárodné prostredie s prínosom profesného rozvoja
- balíček rôznych zamestnaneckých benefitov
- 25 dní dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

2

- ukončené SŠ/ VŠ technického, elektro-technického, strojárenského smeru
- prax v údržbe strojov, nástrojov a obrábacích zariadení
- zváračský kurz
- držiteľ platného preukazu VZV
- viazačský a žeriavnický kurz - výhodou

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1942615  Dátum zverejnenia: 28.11.2014