Senior Consultant

Randstad, s. r. o.

Apollo Business Centre - Blok A, Prievozská 2/A, 821 09 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
02.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho rýchlo sa rozrastajúceho tímu.

Vašou náplňou práce bude:
- plánovanie obchodných aktivít u potenciálnych klientov
- starostlivosť a rozvoj spolupráce s existujúcimi klientmi
- príprava a prezentácia obchodných ponúk, príprava zmlúv
- sledovanie a analýza trhu
- samostatná práca na zverených projektoch
- selekcia CV, pohovory a testovanie kandidátov
- vypracovávanie hodnotenia kandidátov
- zaisťovanie efektívneho marketingu (prezentácia značky) medzi kandidátmi
- zabezpečovanie najvyššej kvality služieb pre klienta aj kandidáta
- poskytovanie poradenstva a konzultácií

- možnosť samostatnej práce v silnej medzinárodnej spoločnosti
- otvoreným prístup a transparentné jednanie
- náročná a rozmanitá práca, pri ktorej získate mnoho skúseností
- vedenie samostatných projektov
- ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve
- jasne definovaný a silne motivačný bonusový systém
- teambuildingové aktivity
- sick day
- extra dovolenka
- školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Pozíciu obsadzujeme do nášho Randstad teamu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- ceľavedomá ososba so silnou energiou a drivom
- min. 5 rokov praxe na obchodníckej pozícii, prax v personálnej agentúre výhodou, nie však podmienkou
- schopnosť samostatne viesť projekty od ich zahájenia až po ich ukončenie
- orientácia na dosahovanie obchodných výsledkov
- skúsenosť s recruitingom
- skúsenosť s personálny leasingom - výhodou
- zameranie na vysokú úroveň poskytovaných služieb

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1924036  Dátum zverejnenia: 15.12.2014