Financial Analyst

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10/2014
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- porozumieť fázam projektu a nastaveným pravidlám pre Profit&Lost štruktúru PEC
- využívať dáta pre finančnú databázu (nazývanú OneCube) v spolupráci s obchodným reportingovým tímom v rámci finančného tímu
- rozdeliť Profit&Lost podľa krajiny a podľa činností
- spolupracovať s finančným analytikom zodpovedajúcim za protiprúd finančných tokov pre výpočet konsolidovaného Profit&Lost (vs. zákonný)
- organizovať a overiť konsolidáciu Profit&Lost v podniku
- reportovať aktivity cez HFM činnosti (interný nástroj pre podávanie správ), BBT (Business Business Type) a Business Unit
- byť zodpovedný za interné štvrťročné (Rolling Forecast, Business Review) / ročné procesy: príprava rôznych formátov, koordinácia zberu dát v rámci finančného tímu pre všetky Profit&Lost dáta, vkladanie do nástrojov, dodanie príslušných dokladov, ad hoc analýzy na vyžiadanie
- byť kľúčovou kontaktnou osobou pre obchodné analýzy v rámci finančného tímu, a najmä pre ITB Business and Solar Business

- Možnosť rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
- Možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- Rôzne typy technických školení
- Konkurencieschopný plat
- Notebook, telefón
- Balíček sociálnych výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je celosvetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

MBA alebo 2.stupeň VŠ odbor Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- požadovaná je plynulá znalosť Anglického jazyka (ústne/písomne)
- ovládanie Francúzskeho jazyka je výhodou
- silne sa oceňuje pokročilá znalosť Excel, SQL, SAP
- náročná práca vyžadujúca dôslednosť, objektívny pohľad, reaktivitu a vynikajúce interpersonálne zručnosti, silnú flexibilitu, prispôsobivosť a spoľahlivosť, rovnako ako vodcovské schopnosti a efektivitu
- tímový hráč a záujem o informačné systémy sú podmienkou
- časté cesty do Grenoble,France (raz za mesiac prvých 6 mesiacov, následne raz za kvartál)

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1813649  Dátum zverejnenia: 26.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore