Manažér Kvality Systémov a Metód

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- garantovať a zaistiť nasadenie politík kvality
- kontrola uplatňovania smerníc
- návrh a vylepšenie systému kvality prostredníctvom použitia metód kvality tak, aby boli splnené štandardy kvality (ISO 9001, 9004)
- návrh a vedenie auditov v rámci kontroly efektívnosti implementácie metód kvality
- sledovanie a kontrola účinnosti systému kvality

- možnosť rozvíjať svoje zručnosti v rámci profesionálneho prostredia
- možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- poskytnutie rôznych typov technických školení
- atraktívne platové ohodnotenie
- notebook, telefón, stravenky
- balíček sociálnych dávok ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Electrical Engineering

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- minimálne 3 roky praxe v oblasti kvality manažmentu
- znalosť ISO noriem (9001, 9004) nutné
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - nutné
- zameranie na výsledky
- schopnosť samostatne zvládať úlohy, plne pracovať na zverených projektoch
- dobré organizačné schopnosti
- dobré zvládanie reportingu na pravidelnej báze

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1813560  Dátum zverejnenia: 3.10.2014