Zástupca Projekt Manažéra (oblasť elektro)

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvládnutie celého procesu projektu
- tvorba plánu projektového teamu
- zabezpečenie plánu projektu
- dohliadanie na projektovú výrobnú dokumentáciu
- reporting
- spolupráca na stanovení záťaže projektových plánov
- monitoring fakturačného procesu

- šanca rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
- možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- poskytovanie rôznych typov technických školení
- konkurenčné platové ohodnotenie
- notebook, mobilný telefón
- balíček sociálnych benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Našim klientom je celosvetová spoločnosť pôsobiaca v elektrickom/energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 2 ročné skúsenosti v oblasti projektového manažmentu, preferované oblasti: elektrotechnický priemysel, energetika, strojárenstvo, automotive
- znalosť anglického jazyka na pokročilej/plynulej úrovni, francúzsky jazyk veľkou výhodou
- znalosť funkčného manažmentu, skúsenosť s multi jobs team
- veľmi dobrá úroveň reportingu
- riadenie vzťahov so zákazníkmi, pro-zákaznícka osobnosť
- schopnosť detekcie nových potrieb, projektov
- dobré organizačné schopnosti, zvládanie pracovných úloh bez trvalého dozoru

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1813475  Dátum zverejnenia: 3.10.2014