Cost Controll Financial Analyst

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10/2014
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
Na mesačnej báze:
- príprava mesačných reportov a komunikácia výsledkov biznis partnerom
Ako biznis podpora:
- zodpovednosť za dopad Profit & Lost: sledovanie mesačných nárastov, faktúr a nákladov v súlade s pravidlami spoločnosti
- analýza výdavkov, realita vs. rozpočet a vysvetlenie rozdielov
- príprava odhadov na nadchádzajúce mesiace v spolupráci s obchodným manažérom
- zodpovednosť za odzrkadlovanie organizačných zmien vo finančnej štruktúre každého oddelenia
- na základe požiadavky vykonať ad hoc analýzy

Na štvrťročnej báze:
- podpora obchodných manažérov a finančného tímu Riadiacieho výboru ako aj zastrešenie procesov pri odhadoch a obchodných súhrnoch

Na ročnej báze:
- spolupráca s ostatnými finančnými kontrolórmi na nastavení rozpočtu pre nasledujúci rok

Tímová práca:
- spolupráca s analytikmi na iných oddeleniach s cieľom vybudovať zjednotený pohľad na výkon PEC z nákladov spoločnosti
- uvádzať do súladu a neustále zlepšovať procesné kontroly nákladov a súborov hlásenia

- Možnosť rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
- Možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- Rôzne typy technických školení
- Konkurencieschopný plat
- Notebook, telefón
- Balíček sociálnych výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je celosvetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika/Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

- plynulá znalosť anglického jazyka je nutnosť, znalosť francúzskeho jazyka je výhodou
- znalosť Excel a SAP je podmienkou
- dôslednosť, silná flexibilita a prispôsobivosť, spoľahlivosť, vodcovské
schopnosti, efektivita
- vyžaduje sa stály záujem o kontrolné činnosti a extrakciu dát, kontrolu platnosti dát a správnosť ich pridelenia
- časté cesty do Grenoble (prvých 6 mesiacov 1krát/mesačne, následne 1krát za kvartál)

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1809345  Dátum zverejnenia: 26.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci