Data Quality Controller

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2015
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- vytvárať preduzávierkové kontrolné správy, koordinovať opravy, odpovedať na otázky manažérov v súvislosti s týmito správami
- mať pod kontrolou analýzy AAP (achat à payer = nákup na zaplatenie), úzko spolupracovať s pracovníkmi logistiky a IG Shared Services (FISS) a uistiť sa, že opatrenia vedú k vyčisteniu AAP
- zavádzať analýzu cenových rozdielov a posunúť zásadné problémy smerom k subjektu reportingového tímu
- upozorňovať pracovníkov logistiky a projektových manažérov a uistiť sa, že korekcia sa vykonáva v súlade s upozorneniami
- pomáhať Finančnému Obchodnému Analytikovi s aktivitami v SAP
- vytvoriť report ak dáta poskytnuté z WIPRO nie sú jasné
- riadiť proces súpisu aktív
- pomáhať správcom projektu počas hodnotenia projektov, vytvárať projekt kontroly projektov, skontrolovať, či aktualizované premostené PS4 je v súlade s údajmi overenými pri hodnotení projektov
- uistiť sa, že projektoví manažéri vytvárajú všetky rôzne verzie (PS1, PS2, PS3, PS4) schválené riadiacim výborom
- plniť ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- Možnosť rozvíjať svoje zručnosti v profesionálnom prostredí
- Možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- Rôzne typy technických školení
- Konkurencieschopný plat
- Notebook, telefón
- Balíček sociálnych výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je celosvetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika/Financie so znalosťou informačných systémov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

- znalosť Excel a SAP je podmienkou
- táto práca vyžaduje samostatný prístup a schopnosť začať od nuly
- dobrá schopnosť spolupráce, komunikačné zručnosti a tímový duch
- vysoká flexibilita a prispôsobivosť
- proaktivita, asertivita

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1808284  Dátum zverejnenia: 9.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci