Regional Sales Manager / Area Sales Manager - celé Slovensko

Randstad, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, leadra na trhu poskytovateľov kancelárskych produktov a služieb, hľadáme vhodného uchádzača na pozíciu Regional Sales Manager.

Náplň práce:
- riadenie práce obchodných zástupcov v danom regióne
- vyvíjanie aktivít na dosiahnutie požadovanej úrovne predaja, plnenia obratových a maržových cieľov obchodného tímu
- nastavovanie predajných a maržových cieľov
- riadenie a kontrola použitia prostriedkov na podporu predaja u zákazníkov
- profesionálne vedenie, motivácia a rozvoj obchodného tímu/ komunikácia, koučing, spätna väzba
- zodpovednosť za efektívny a profesionálny výber nových členov tímu, ich zaškolenie
- zodpovednosť za implementáciu strategických cieľov spoločnosti vo zverenom regióne - celé Slovensko (okrem BA)
- rozvoj a plánovanie stratégie predaja
- analýzy trhu a predaja v regióne
- zodpovednosť za rast obratu a zisku vo zverenom regióne

- práca v stabilnej spoločnosti so silným postavavením na trhu
- možnosť sebarealizácie a profesijneho rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- firemné benefity

V prípade záujmu zašlite svoj životopis v Slovenskom. Súlad Vášho profesionálneho profilu s požadovanými kritériami pre obsadzovanú pracovnú pozíciu odborne posúdime. Z kapacitných dôvodov však môžeme osobne informovať len vybraných uchádzačov. Prosíme Vás preto o pochopenie a v prípade že Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, považujte prosím Vašu žiadosť za neaktuálnu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je leadrom na trhu poskytovateľov kancelárskych produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii Area Sales Manager/ Regional Sales Manager- PODMIENKA
- prax z oblasti predaja služieb alebo z oblasti FMCG
- AJ - pokročilý
- skúsenosti s jednaním s SME segmentom zákazníkov alebo s kľúčovými zákazníkmi/ výhodou
- skúsenosti s vedením obchodného tímu - podmienkou
- schopnosť viesť tím a koordinovať prácu podriadených
- prirodzená autorita
- silné manažérske zručnosti

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1788012  Dátum zverejnenia: 1.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie