Agent bookingového centra - posledné voľné miesto! Poď zarábať 1400€ až 1600€ mesačne! Požadovaný je anglický a francúzsky jazyk

Randstad, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
03.11.2014
900 - 950 EUR/mesiac, Fixná zložka 900€ + variabil 500-700€, podľa plnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

!!! Pozícia je na dobu určitú – NOVEMBER 2014 – APRÍL 2015 !!!

Pre nášho klienta – malé bookingové centrum zamerané na sprostredkovanie zimných zájazdov a lyžovačiek hľadáme sympatických a nadšených ľudí, ktorých hlavnou náplňou práce bude komunikácia s francúzsky hovoriacimi zákazníkmi (e-mail, telefonicky, chat).

- Budete vybavovať rezervácie (bookovanie, storno, zmeny dátumov...)
- Pracovať s internou databázou a zákazníckym systémom
- Poskytovať info o hoteloch, zjazdovkách, službách
- Spracovávať dáta o klientoch
- A denne komunikovať s francúzsky hovoriacimi klientmi

- Motivujúce platové ohodnotenie – 900€ fix + mesačná variabilná zložka 500-700€
- Mladý a dynamický tím
- Vhodné pre absolventov
- Teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Malé bookingové centrum zamerané na sprostredkovanie zimných zájazdov a lyžovačiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aktívný anglický jazyk a takmer native/expert úroveň francúzskeho jazyka je podmienkou
- Dobrá znalosť práce s PC
- Skúsenosť so zákazníckym servisom je výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti
- Počas sezóny sa pracuje aj počas víkendov -> jedna víkendová smena za mesiac cca (nadčasy sú preplácané)

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1787198  Dátum zverejnenia: 12.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 950 EUR/mesiac, Fixná zložka 900€ + variabil 500-700€, podľa plnenia cieľov