Operátor Výroby / robotník (rezanie káblov Veľké Leváre)

Randstad, s. r. o.

Veľké Leváre - miesto práce sú iba Veľké Leváre, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2.41 - 2.58 EUR/hodina, (po 3 mesiacoch 2,58 EUR/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby káblových zväzkov hľadáme uchádzačov na pozíciu Operátorov výroby:

- MIESTO PRACE SÚ VELKE LEVÁRE

Jedná sa o manuálnu prácu pre mužov i ženy
- hlavne rúčná práca - meranie, strihanie, sekanie káblov

- príplatok vo výške 120 EUR/mesačne ako variabilná zložka
- príplatok 39 EUR /mesačne ako dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu (nad 5 km)
- ďalšie príplatky
- možnosť stabilnej a dlhodobej práce

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektomontáž káblových zväzkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov požadujeme dobrú fyzickú kondíciu, práca vyžaduje manuálnu zručnosť, jemnejšiu pohyblivosť prstov a rúk
- pracuje sa na 2 zmeny, od pondelka do piatku
- práca na hlavný pracovný uväzok, hodinová mzda + príplatky
- je potrebné pracovať celý pracovný uväzok 38,75 hodiny

Randstad je druhým najväčším poskytovateľom personálnych služieb na svete. Ako súčasť tejto veľkej skupiny sme schopní poskytovať komplexné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov a ponúknuť možnosť medzinárodného vyhľadávania pracovníkov v sieti 4500 pobočiek v 39 krajinách sveta. Našim klientom, slovenským a medzinárodným spoločnostiam, vyhľadávame pracovníkov na dočasné a stále pracovné úväzky, organizujeme kurzy a školenia zamerané na zvyšovanie výkonnosti jednotlivcov a skupín.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1700997  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.41 - 2.58 EUR/hodina, (po 3 mesiacoch 2,58 EUR/hod)