Brand activation manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za marketingové aktivity v obou zemích, ČR a SK
• vést marketingový tým
• odpovědnost za cenovou architekturu dané produktové řady
• vést lokální komunikaci s cílovou skupinou (online, offline)
• aktivace webových stránek, internetového obchodu, sociálních médií a kanálů B2B
• CRM (sběr dat o zákaznících, aktivity a správa stížností)
• realizace event-management aktivit
• implementovat plán značky a zajistit holistický přístup ke všem kanálům na obou trzích
• zajistit tok informací k partnerům a zaměstnancům (novinky, ceníky, apod.)
• rozšiřovat znalosti o produktech prostřednictvím tradičních nástrojů i v digitální podobě prostřednictvím e-learningových nástrojů
• odpovědnost za překladatelské úkoly (korektury a úpravy brožur, uživatelské příruček, obsah webových stránek, materiálů pro kampaně a prodejní místa, vytváření informací pro maloobchod a zaměstnance)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• bonusy
• částečný HO
• slevy na firemní produkty
• 25 dní dovolené
• mobilní telefon s firemním tarifem i pro soukromé použití
• příspěvek na stravování
• bonus za doporučení nového kolegy ( do týmu v CZ i SK)
• Multisport karta nebo SODEXO karta
• příspěvky na životní pojištění
• příspěvky na penzijní připojištění
• teambuildingy, večeře a další týmové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

společnost s více než stoletou tradicí, patřící mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, které přinášejí kvalitu, udržitelnost a inovace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Marketing

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. 5 let zkušeností na obdobné pozici
• zkušenosti ve společnosti s prémiovými značkami, výhodou
• výborné interpersonální a prezentační dovednosti pro reprezentaci značky
• AJ na úrovni min. B2
• zkušenosti s vedením lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4781257  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.