Práce na výletní říční lodi – čísník/servírka - sezóna 2016

Ranch Babice s.r.o.

Slovenská republika, Maďarsko, Německo, Rakousko, Belgie, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1000 euro čistého po odvodech soc. a zdrav. pojištění

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci na výletních říčních lodích různých kategorii (3*-4*) s mezinárodní klientelou na základě kyperské pracovní smlouvy. Hledáme pracovníky pro všechny obory hotelového provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zabezpečení ubytování a stravování zdarma
- Dobré platové ohodnocení
- Cestování po Evropě
- Využití a zdokonalení se ve znalosti cizích jazyků
- Práce v mezinárodním kolektivu
- Možnost kariérního růstu

Informace o náboru

Po odeslání životopisu v ANGLICKÉM nebo NĚMECKÉM jazyce s přiloženou fotografií budete kontaktování naší společnosti ohledně bližší informací o konání výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Cestovní ruch a gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení nebo praxe v oboru
- Komunikativní znalost ANJ nebo NJ – znalost alespoň jednoho jazyka je podmínkou
- Chuť pracovat na říční lodi 7 dni v týdnu
- Pozitivní přístup k práci
- Flexibilita
- Dobrý zdravotní stav
- Odolnost vůči stresu
- Výhodou je předchozí pracovní pobyt v zahraničí nebo přímo práce na lodi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost zajišťuje hotelové a restaurační služby pro říční hotelové lodě plující po území EU.
ID: 2388167  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 euro čistého po odvodech soc. a zdrav. pojištění